Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Banan, a może malina?

Banan, a może malina?
28 listopada 2023 Redakcja

Teraz wśród kaszek BoboVita PORCJA ZBÓŻ 2 owocowe nowości, idealne na śniadanie lub na kolację!

Pierwsze chwile z rozszerzaniem diety to dla malucha niesamowita przygoda. Poznawanie nowych smaków, zapachów i konsystencji nie może być jednak kwestią przypadku – delikatny organizm niemowlęcia potrzebuje produktów sprawdzonych i bezpiecznych. Aby dać najmłodszym jeszcze więcej radości z odkrywania różnorodnych smaków, w linii kaszek BoboVita PORCJA ZBÓŻ pojawiły się smakowite nowości w dwóch owocowych odsłonach – banan oraz malina. Dowiedz się, dlaczego warto wypróbować je z maluchem!

To delikatne zbożowe propozycje o łagodnym i pysznym smaku banana lub maliny, idealne dla malucha, który rozpoczyna przygodę z rozszerzaniem diety.

Kaszki spełniają restrykcyjne normy jakości i zawierają tylko starannie wyselekcjonowane składniki – są dostępne w wariancie mlecznym oraz bezmlecznym.

Mają gładką konsystencję i są bez zbędnych dodatków.

Każda porcja mlecznej kaszki BoboVita PORCJA ZBÓŻ to pełnowartościowy posiłek[2], idealny dla maluszka na śniadanie lub na kolację.

 

Ważne informacje: Te produkty są przeznaczone do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub mleko modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.