Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Tygryski GOLD – NOWOŚĆ! Nowa kategoria chrupek kukurydzianych z błonnikiem

Tygryski GOLD – NOWOŚĆ! Nowa kategoria chrupek kukurydzianych z błonnikiem
15 kwietnia 2023 Redakcja

Znacie już Tygryski GOLD? No to wiecie, że takiego produktu jeszcze na rynku nie było! Jeszcze nie mieliście okazji – dosłownie się w nie wgryźć? W takim razie czym prędzej sięgnijcie po te wyjątkowe kukurydziane chrupki, które powstały z myślą o… seniorach! Razem z nimi Tygrysek wybrał najlepsze smaki, którymi mogą delektować się dziadkowie razem z wnuczętami i całą rodziną!

Tygrysek to niewątpliwy lider w kategorii naturalnych przekąsek dla dzieci*. Od lat zachwyca małe podniebienia kukurydzianymi pysznościami bez glutenu i dodatku cukru, które… chętnie podkradają im wszyscy domownicy. Tygrysek o tym wie i dlatego postanowił wprowadzić na rynek – Tygryski GOLD. To całkiem nowy rodzaj chrupek, a wręcz zupełnie nowa kategoria produktów(!), które będą odpowiedzią na chęć przekąszenia czegoś pysznego nie tylko przez młodsze pokolenia, ale przede wszystkim przez naszych kochanych dziadków. Nie bez powodu seniorzy mieli swój aktywny udział przy ich tworzeniu.

Dlaczego Tygryski GOLD to idealne chrupki dla małych i właśnie tych nieco starszych? Po pierwsze dlatego, że zostały wzbogacone błonnikiem pokarmowym, rekomendowanym w diecie seniorów. Po drugie, jako jedyne na rynku wśród produktów z tym składnikiem, są bezglutenowe. Po trzecie zaś, jak w żadnych Tygryskach, także tu nie znajdziemy oleju palmowego ani wzmacniaczy smaku. Lubimy to!

A jak smakują Tygryski z linii GOLD? Do wyboru są trzy wyśmienite smaki, które zostały wybrane z pomocą seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Pyszna papryka, aromatyczny ser oraz słony karmel – to właśnie nimi mogą raczyć się dziadkowie podczas wspólnych chwil z wnuczętami, spędzonymi przy oglądaniu bajek, czytaniu książek, grze w planszówki i nie tylko… Z Tygryskami GOLD zorganizujemy również wspaniałe karaoke! Już teraz na oficjalnym kanale marki na YouTube, znajdziemy najnowszą piosenkę, która zaprasza wszystkich do chrupania i szalonej zabawy przy wspólnym śpiewaniu. Warto mieć je wtedy pod ręką, bo większa gramatura pozwala dzielić się chrupkami z najbliższymi.

Wniosek? Jeśli szukacie pysznych przekąsek dla całej rodziny – dzieciaków, rodziców i dziadków, sięgnijcie po kukurydziane chrupki na piątkę – Tygryski GOLD! To idealny towarzysz pięknych wspólnych chwil, podczas których ma się ochotę na „coś smacznego”.

Tygryski są najchętniej kupowaną marką producencką chrupek kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GFK Polonia za rok 2022.

Tygryski GOLD chrupki kukurydziane o smaku paprykowym/ serowym/ solony karmel: 3,49 zł/ 100 g