Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Tańcz i baw się z Tygryskami! Nowy teledysk już na kanale marki na YouTube

Tańcz i baw się z Tygryskami! Nowy teledysk już na kanale marki na YouTube
9 lutego 2024 Redakcja

Marka Tygryski rozpieszcza swoich smakoszy poprzez stałe urozmaicanie portfolio, jednak nie poprzestaje wyłącznie na tym. Aktywnie prowadzi swoje kanały w mediach społecznościowych, angażując swoich obserwatorów i zachęcając do wielu kreatywnych aktywności. Teraz zaskakuje nowym teledyskiem, w którym Tygrysek wraz z młodymi, utalentowanymi tancerzami z Hakiel Akademia Tańca prezentuje wyjątkowy układ choreograficzny w rytm przeboju marki „Tygryski chrupią bardziej!”. A wszystko po to, by bawić się, śpiewać i tańczyć razem!

Tygryski, idealne dla małych i dużych, młodszych i starszych, nie bez powodu są nr 1 wśród chrupek kukurydzianych*. Konsumenci doceniają fakt, że kasza kukurydziana wykorzystywana do ich produkcji pochodzi z certyfikowanych upraw, że nie zawierają oleju palmowego ani wzmacniaczy smaku. Ale Tygryski to nie tylko smakowite przekąski, a cały Tygryskowy świat pełen radości i zabawy. Możemy go poznać bliżej, śpiewając i tańcząc do przeboju marki – „Tygryski chrupią bardziej!” https://www.youtube.com/watch?v=A3g4V_INRqg .

Na profilu marki w serwisie YouTube pojawił się teledysk do tego właśnie utworu. „Tygryski chrupią bardziej!” to wesoła i energetyczna piosenka z łatwymi do zapamiętania słowami, dynamicznymi grafikami, a teraz również z wyjątkową choreografią. Autorski układ taneczny został stworzony z myślą o wszystkich członkach rodziny, dzięki temu zarówno wnuczęta, jak i rodzice oraz dziadkowie, bez przeszkód mogą naśladować Tygryskowe ruchy. Czas na wspólną zabawę!

Na planie z Tygryskiem zatańczyli młodzi tancerze z Hakiel Akademia Tańca, a teledysk został nagrany w nowoczesnej Szkole Podstawowej nr 398 w Warszawie.

* Tygryski są najchętniej kupowaną marką chrupek kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia za rok 2023.