Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Podcast „O ŚNIE I NIE TYLKO” – nowość od Whisbear

Podcast „O ŚNIE I NIE TYLKO” – nowość od Whisbear
2 maja 2022 Redakcja

Kolejna nowość od Whisbear! Firma uruchamia podcasty adresowane do rodziców niemowlaków. Chce pomóc młodym mamom i tatom, którzy nie mają czasu na lekturę tekstów poradniczych. Podcastu można przecież słuchać o dowolnej porze i w dowolnym miejscu i nawet ręce nie są potrzebne.

Cykl podcastów, wspierających przyszłych i obecnych rodziców ma tytuł „O śnie i nie tylko”. Skupia w jednym miejscu rozmowy na tematy związane ze snem niemowląt i opieką nad nimi. Zaproszeni przez nas goście to pediatrzy, eksperci i zaprzyjaźnieni z Whisbear rodzice.
Cykl otwiera rozmowa Zuzanny i Julii Sielickich – założycielek Whisbear i matek (w sumie) sześciorga dzieci. W emocjonalnym dialogu opowiadają o pierwszych chwilach macierzyństwa i o pomyśle na Szumiące Przytulanki Whisbear. W drugim podcaście doktor Ewa Miśko-Wąsowska – doświadczona lekarz-pediatra mówi, dlaczego niemowlęta czasem płaczą przez sen. W kolejnej mini-audycji Whisbear wyjaśnia, dlaczego Szumiące Przytulanki gwarantują spokojny sen dzieci.

Podcastów Whisbear można słuchać na Spotify, Tidal oraz na naszym kanale YouTube.
Poza pierwszym odcinkiem (25’) pozostałe trwają po 40 minut. I nie jest to przypadkowy przedział czaso-wy! Tyle czasu szumiał pierwszy Whisbear Szumiący Miś wyprodukowany ponad 7 lat temu. Dzisiejsze misie (i królisie) mają CRYsensor, który włącza szum, gdy dziecko zapłacze. Gdy maluch śpi spokojnie, szum trwa 40 minut. Po tym czasie urządzenie się wyłącza, ale pozostaje „w gotowości”. Szum non stop mogą emitować maskotki E-zzy, sterowane aplikacją z telefonu. Różowy szum, który jest we wszystkich szumiących produktach Whisbear to ten sam dźwięk, który dziecko słyszało w życiu płodowym. Dlatego noworodek uspokaja się, bądź zasypia, gdy ten szum do niego dociera, bo czuje się bezpiecznie.

Wszystkie produkty Whisbear mają certyfikat przyznany przez Instytut Matki i Dziecka.
Szumiące Przytulanki mają go jako jedyne szumiące zabawki w Polsce.
Od niedawna Whisbear sprzedaje także inne produkty dla niemowląt: ekologiczne kosmetyki, pieluszki i kocyki.