Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Oranżada Hellena Party: Nowy smak dziecięcej radości i karnawałowej magii!

Oranżada Hellena Party: Nowy smak dziecięcej radości i karnawałowej magii!
26 listopada 2023 Redakcja

W grudniu br. marka Hellena wprowadza do oferty nową gwiazdę każdej dziecięcej imprezy – Oranżadę Hellena Party o smaku waty cukrowej. Z sokiem owocowym i mnóstwem musujących bąbelków, doskonale podkreśli magiczny nastrój podczas karnawałowych szaleństw.

Najnowsza propozycja od marki Hellena, z portfolio firmy Colian, to Oranżada Hellena Party o smaku waty cukrowej. Z zawartością aż 20 proc. soku z owoców oraz dodatkową porcją bąbelków, doskonale wpisuje się w klimat celebracji niezapomnianych chwil i doniosłych momentów dla najmłodszych fanów marki.

To wyjątkowe połączenie musującej oranżady oraz smaku waty cukrowej stanowi niezwykłe zaproszenie do świata radości, gdzie Oranżada Hellena Party staje się uroczystym towarzyszem dziecięcych zabaw sylwestrowych, kinderbali, prywatek czy urodzin.

Oranżada Hellena Party w butelce o pojemności 0,75 l zwraca uwagę kolorowym, spójnym i wyrazistym designem, który zachwyci konsumentów, zwłaszcza tych najmłodszych. Produkt jest dostępny w ofercie limitowanej od grudnia br. w nowoczesnym kanale dystrybucji, w rekomendowanej cenie detalicznej około 12 zł