Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Małe jest piękne, czyli szczotki dla dzieci od Olivia Garden

Małe jest piękne, czyli szczotki dla dzieci od Olivia Garden
19 lutego 2024 Redakcja

Olivia Garden odczarowuje pielęgnację włosów dzieci z nową kolekcją kultowego modelu szczotek Fingerbrush. Limitowana seria Care Mini nawiązuje do podwodnego świata, zapraszając rodziców i najmłodszych do wspólnej zabawy podczas czesania włosów.

Kolekcja Olivia Garden Fingerbrush Care Mini to odpowiedź na potrzeby rodziców, a także fryzjerów, którzy w swojej pracy zajmują się wymagającymi, a zarazem wyjątkowymi klientami, jakimi są dzieci. Nowa, mniejsza odsłona dobrze znanego modelu Fingerbrush ma za zadanie ułatwić i uprzyjemnić pielęgnację włosów najmłodszych. Szczotki sprawdzą się do rozczesywania delikatnych i nawet najbardziej splątanych włosów dziecięcych. Kreatywny design akcesoriów zachęca do samodzielnego czesania włosów, bez ciągnięcia i bólu, dodatkowo sprawiając, że wizyta u fryzjera już nigdy nie będzie kojarzyła się jako coś przykrego.

Nowa seria nawiązuje do podróży w głąb oceanu. Za wizualną odsłonę kolekcji odpowiedzialne są zwierzęta morskie. Kolor każdego wariantu szczotki odpowiada innemu: żółty inspirowany jest konikiem morskim, różowy – rozgwiazdą, zielony – ośmiornicą. Limitowana edycja Fingerbrush Care Mini powstała z myślą o dzieciach, jednak to również idealny wybór dla dorosłych.

Kompaktowy rozmiar sprawia, że szczotki bez trudu mieszczą się w plecaku czy torebce. Sprawdzają się do rozczesywania włosów zarówno suchych, jak i mokrych – odpowiednio wyprofilowany kształt głowicy bardzo delikatnie masuje skórę głowy. Akcesoria zostały wykonane z materiałów, które nadają się do recyklingu.


Olivia Garden Fingerbrush Care Mini
Szczotka do włosów dla dzieci
Cena: 49,90 zł