Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Czas na pyszne chrupanie!

Czas na pyszne chrupanie!
24 listopada 2023 Redakcja

BoboVita przedstawia chrupeczki i krakersiki z bohaterami bajki Świnka Peppa

Mały odkrywca ma już za sobą pierwsze doświadczenia w poznawaniu smaków i rozpoczyna naukę gryzienia? Dla takich maluchów BoboVita przygotowała pyszne propozycje – chrupeczki i krakersiki w opakowaniach z bohaterami bajki Świnka Peppa. Przekąski są kształtem dopasowane do niewielkich rączek i zachwycają wyjątkowym smakiem zarówno mniejszych, jak i większych smakoszy. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie maluszek ma ochotę chrupnąć coś smacznego – w domu, na spacerze, a nawet w podróży. Co więcej, te produkty spełniają rygorystyczne normy żywności dla najmłodszych, są bez dodatku soli i cukru (zawierają naturalnie występujące cukry), a zostały skomponowane ze składników w 100% z certyfikowanych upraw BIO. Poznaj je wszystkie!

BoboVita chrupeczki kukurydziane BIO:
2 pyszne propozycje z bohaterami bajki Świnka Peppa, które wspierają naukę gryzienia u niemowląt po 7. miesiącu życia,mają kształt dopasowany do małej rączki i są gotowe do schrupania zarówno w domu, na spacerze, jak i w podróży, nie zawierają konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku*, a także są bez dodatku soli i bez dodatku cukru (zawierają naturalnie występujące cukry), zawierają składniki w 100% z certyfikowanych upraw BIO,
tak jak wszystkie produkty dla niemowląt i małych dzieci spełniają restrykcyjne normy jakości i posiadają wskazanie wieku, dlatego pozwalają rozszerzać dietę dziecka w bezpieczny i odpowiedni sposób.

BoboVita chrupeczki kukurydziane BIO wyśmienicie bananowe po 7. miesiącu życia
BoboVita chrupeczki kukurydziane BIO wyśmienicie bananowe po 7. miesiącu życia

BoboVita chrupeczki kukurydziane BIO delikatnie marchewkowe po 7. miesiącu życia
BoboVita chrupeczki kukurydziane BIO delikatnie marchewkowe po 7. miesiącu życia

BoboVita delikatne krakersiki bio:
2 nowości z bohaterami bajki Świnka Peppa, które wspierają naukę gryzienia u niemowląt po 10. miesiącu życia,
mają kształt dopasowany do małej rączki i są gotowe do schrupania zarówno w domu, na spacerze, jak i w podróży,
nie zawierają konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku*, a także są bez dodatku soli i bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry),
zawierają składniki w 100% z certyfikowanych upraw BIO, tak jak wszystkie produkty dla niemowląt i małych dzieci spełniają restrykcyjne normy jakości i posiadają wskazanie wieku, dlatego pozwalają rozszerzać dietę dziecka w bezpieczny i odpowiedni sposób.