Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Zabawy biegowe online dla dzieci od Kids Run & BODYWORK

Zabawy biegowe online dla dzieci od Kids Run & BODYWORK
23 kwietnia 2022 Redakcja

Kids Run – największy w Polsce cykl imprez dla całych rodzin i BODYWORK – Centrum Zdrowia i Ruchu, z okazji Międzynarodowego Dnia Sportu dla Rozwoju i Pokoju przygotowali zabawy biegowe dla dzieci. To świetny sposób na promowanie aktywności fizycznej, szczególnie wśród najmłodszych. Filmiki treningowe są dostępne online w języku polskim i ukraińskim.

Sport wpływa pozytywnie na samopoczucie i zdrowie. Pomaga w prawidłowym rozwoju, budowaniu kondycji i kształtowaniu charakteru. Odgrywa istotną rolę w promowaniu wzajemnego zrozumienia, szacunku, zasad fair play i pokoju. Drzemie w nim ogromny potencjał w zakresie integrowania i jednoczenia ludzi, a to jest szczególnie ważne w obecnych czasach. Misją marki Kids Run jest przekazywanie tych wartości edukacyjnych poprzez sport, ruch i dobrą zabawę.

Zabawy biegowe dla dzieci
Kids Run połączył siły z BODYWORK i wspólnie przygotowali „Zabawy biegowe”, czyli treningi online dla dzieci w wieku 4-6 oraz 7-10 lat. Każdy zestaw ćwiczeń przewidziany jest na około 40-50 minut i można go bez przeszkód wykonać w domu.
Filmiki instruktażowe w języku polskim i ukraińskim są dostępne na stronie kidsrun.pl Dzięki nim można łatwo wykonać ćwiczenia z zachowaniem prawidłowej techniki. Dodatkowo można pobrać e-konspekty treningowe, które zawierają szczegółowy opis zestawów ćwiczeniowych. Dobra zabawa gwarantowana.

Sport jest ważny
Integrowanie poprzez sport i zarażanie miłością do ruchu to wartości, które stoją za marką Kids Run. Od lat z powodzeniem organizuje ona eventy sportowe dla rodzin w całej Polsce, popularyzując aktywność fizyczną wśród dzieci i rodziców.

Stawiamy na aktywne celebrowanie Dnia Sportu, bo jest to doskonała okazja, aby zarówno dzieciom, jak i rodzicom przypomnieć o tym, że ruch jest ważny. Dzieci lubią sport, bo jest on dobrym sposobem na wspólne spędzanie czasu i zabawą samą w sobie. W tym szczególnym dniu przypominamy o tym, że sport powinien być obecny w życiu każdego z nas – komentuje Tomasz Makowski, dyrektor Kids Run.

Międzynarodowy Dzień Sportu dla Rozwoju i Pokoju został ustanowiony przez ONZ w sierpniu 2013 roku. Wybrana data – 6 kwietnia upamiętnia dzień otwarcia pierwszych nowożytnych letnich Igrzysk Olimpijskich w 1896 roku w Atenach.