Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Śpij spokojnie! Herbatka funkcjonalna Herbapol Dobry Sen

Śpij spokojnie! Herbatka funkcjonalna Herbapol Dobry Sen
8 grudnia 2023 Redakcja

W jesienno-zimowym czasie warto zadbać o kompleksową regenerację organizmu, przed którym stoi teraz szczególnie wiele wyzwań. Dobrze zatem wsłuchać się w jego potrzeby, a na naszą uwagę zasługuje z pewnością jakość snu, ponieważ mało co działa tak destrukcyjnie na ciało i umysł, jak permanentne niewyspanie. Pomocne będzie stworzenie własnego rytuału zasypiania, a jeśli poszukujemy dodatkowego, naturalnego wsparcia właściwej higieny snu, doskonałym wyborem będzie herbatka funkcjonalna Herbapol Dobry Sen.

Nie bez powodu mówi się, że sen to doskonałe „lekarstwo” lub znakomity „kosmetyk”. Wystarczy kilka nieprzespanych nocy, by znacząco pogorszyła się nasza kondycja fizyczna i psychiczna, pojawiły się problemy z pamięcią, koncentracją i gorszy humor. Co ważne, sen wspiera także prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego – a jesienią i zimą to niezwykle istotne!

Niestety, o ile zdajemy sobie sprawę z tego, jak fundamentalne znaczenie ma spokojny i odpowiednio długi sen, to nie każdy może cieszyć się, że śpi jak przysłowiowe dziecko. Szybkie tempo życia, mnóstwo obowiązków, zbyt wiele bodźców zewnętrznych – wszystko to zakłóca właściwą higienę snu. Warto ją przywrócić właśnie teraz, gdy krótkie dni i jesienno-zimowa aura dla wielu z nas stanowią skuteczną zachętę do domowego odpoczynku.

Pomocne będzie z pewnością stosowanie się do kilku podstawowych zasad. Co najmniej pół godziny przed zasypianiem nie korzystajmy z urządzeń elektronicznych. Każdego dnia kładźmy się o tej samej porze. Zadbajmy o komfort w sypialni – niech będzie w niej chłodna temperatura i odpowiednie zaciemnienie. Obfite posiłki, kawa, mocna herbata i alkohol są niewskazane na 2-3 godziny przed zasypianiem. Tuż przed snem lepiej unikać także znacznego wysiłku fizycznego, jednak w ciągu dnia odpowiednia dawka aktywności jest oczywiście jak najbardziej zalecana.

Co jeszcze się przyda? Wsparcie od natury! Ziołowo-owocowa herbatka funkcjonalna Herbapol Dobry Sen to suplement diety skomponowany ze 100% naturalnych składników, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Każda wygodna, przezroczysta saszetka zawiera ułatwiające zasypianie i poprawiające jakość snu zioła: ziele męczennicy, łagodzące objawy napięcia nerwowego wywołanego stresem; koszyczek rumianku, wpływający na dobre samopoczucie i psychiczne odprężenie; liść melisy i szyszki chmielu, wspierające optymalny relaks. Napar warto spożywać trzy razy dziennie, aby odczuć korzystne efekty jego działania. A ponieważ herbatka Dobry Sen ma delikatny smak pigwy, jej picie to sama przyjemność.

Herbatka funkcjonalna Herbapol Dobry Sen jest dostępna w sklepie online Herbapol-Lublin, a także w sklepach spożywczych, super- i hipermarketach na terenie kraju.


Cena:
Herbapol Herbatka funkcjonalna Dobry Sen – 6,99 zł/op. 30 g (20 torebek x 1,5 g)
„Herbapol-Lublin” S.A. to lider polskiego rynku spożywczego z historią sięgającą 1949 roku. Od samego początku inspiruje się naturą i czerpie z jej bogactwa, oferując konsumentom produkty wysokiej jakości. Portfolio produktowe firmy obejmuje kategorie syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, funkcjonalnych, herbat białych, zielonych, czerwonych i czarnych, produktów dżemowych, syropów do mleka i gotowych do picia napojów herbacianych oraz cukierków odświeżających. W portfolio produktowym marki znajdziemy m.in. Herbapol, Big-Active, Zioła Mnicha, Nasza, Polana. Herbapol-Lublin to świetny przykład połączenia tradycji z nowoczesnością. Marka niezmiennie cieszy się zaufaniem czterech pokoleń konsumentów.