Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Nutrilite™ All Plant Protein: roślinny suplement diety dla wszystkich. Każdego dnia!

Nutrilite™ All Plant Protein: roślinny suplement diety dla wszystkich. Każdego dnia!
19 października 2022 Redakcja

Nutrilite™ – marka numer 1 na świecie wśród suplementów diety –
ma dla Ciebie wygodne rozwiązanie: All Plant Protein jako zdrowe, alternatywne
źródło białka.

Czy proteinowe suplementy są przeznaczone tylko dla sportowców? Zastanów się! Białko jest niezbędne do poprawnego funkcjonowania organizmu niezależnie od Twojego wieku czy stylu życia. Proteiny są fundamentem zdrowego ciała: obecne w każdej komórce,
od mięśni, kości i organów, tkanek, naczyń krwionośnych, po włosy i paznokcie. W ludzkim ciele średnio znajduje się około 10 000 protein składających się z 20 aminokwasów, z czego prawie połowy z nich nasz organizm nie jest w stanie sam syntetyzować.
Wiemy już, że białko jest niezbędne do codziennego funkcjonowania, ale trzeba pamiętać, że nie każde jest w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia: na przykład białka zwierzęce mogą zawierać niepożądane dodatki w postaci tłuszczów nasyconych, cholesterolu, soli
i dodatkowych kalorii. Mimo to powszechnie uważa się, że jedząc mięso, dostarcza się organizmowi wystarczającą jego dawkę. Nutrilite™, najlepiej sprzedająca się na świecie marka oferująca odżywki białkowe, przedstawia produkt Nutrilite™ All Plant Protein, czyli zdrową alternatywę dla tradycyjnych źródeł białka. Produkt stanowi naturalne źródło protein z soi, grochu i pszenicy, w tym 9 niezbędnych aminokwasów działających wzmacniająco na cały nasz organizm.
Nutrilite™ All Plant Protein zawiera trzy podstawowe czynniki dla zachowania dobrego samopoczucia: DLA WSZYSTKICH – ROŚLINY – BIAŁKO

DLA WSZYSTKICH
Wszyscy potrzebujemy białek! „Są nam niezbędne, niezależnie od tego, ile mamy lat i kim jesteśmy – podkreśla Francesco Avaldi, konsultant Nutrilite™ ds. żywienia – ponieważ organizm nie potrafi magazynować białek, konieczne jest jego codzienne spożycie w odpowiedniej dawce. Wielu z nas uważa, że spożywa wystarczającą ilość białka, ale warto pamiętać, że na przykład w 100g piersi kurczaka jest tylko 30g białka. Tymczasem z najnowszych publikacji naukowych wynika, że zalecane spożycie wynosi od 1,2 do 1,5gr białka na kilogram masy ciała. Wbrew powszechnemu przekonaniu, odżywki białkowe powinni stosować nie tylko sportowcy.
Niezależnie od tego, czy jesteś mamą, tatą, studentem albo po prostu aktywną osobą, Nutrilite™ All Plant Protein zapewni Ci odpowiednią porcję białka w ciągu dnia. „Białka w różnej postaci towarzyszą nam przez całe życie i są niezbędne w okresie dorastania, jak również do utrzymania masy mięśniowej i ochrony kości w dorosłym życiu, szczególnie jeśli jesteś po 40-stce i raczej unikasz aktywności fizycznych.” – podsumowuje dr Francesco Avaldi, konsultant Nutrilite™ ds. żywienia.

ROŚLINY
W 100% wyprodukowane z roślin!
All Plant Protein to wysoce skoncentrowana forma białka bez żadnych niepożądanych dodatków takich jak sól, tłuszcze nasycone lub kalorie, które mogą pochodzić z tradycyjnych źródeł białka.
Nutrilite™ All Plant Protein zawiera soję, groch i pszenicę z upraw ekologicznych NutriCert™ .
W przeciwieństwie do zwykłego białka roślinnego, oferuje kompleksowe źródło 9 niezbędnych aminokwasów, które pełnią podstawową funkcję we wszystkich procesach metabolicznych .
Składniki zawarte w białku Nutrilite™ All Plant Protein są uprawiane przy zastosowaniu zrównoważonych metod, a cały proces produkcji jest ściśle kontrolowany od zbioru nasion po gotowy produkt. Nutrilite™ prowadzi badania botaniczne mające na celu wyselekcjonowanie takich gatunków roślin, które zapewnią wysoką zawartość pożądanego składnika odżywczego.

BIAŁKO
Teraz już wiesz, że produkt Nutrilite™ All Plant Protein jest naturalnym
i wygodnym rozwiązaniem dla Ciebie. Wystarczy, że codziennie dodasz jedną łyżkę stołową (minimum 10gr) białka do swoich potraw, a staną się smaczniejsze, bardziej pożywne i zdrowe. Możesz wykorzystać nasz produkt na wiele sposobów:
• do przygotowania pożywnych koktajli, w ramach zdrowej przekąski w ciągu dnia
• jako świetny dodatek do naleśników
• jako dodatkowy składnik smakowitych past
• jako dodatek do zup i napojów

SKONCENTRUJ SIĘ NA ALL PLANT PROTEIN
Nutrilite™ All Plant Protein to zbilansowana i zdrowa alternatywa dla tradycyjnego źródła białka. Zawiera komplet 9 niezbędnych aminokwasów, które przyczyniają się do dobrego zdrowia, ale nie mogą być syntetyzowane przez organizm i muszą być pozyskiwane
z diety.
TO WARTO ZAPAMIĘTAĆ
• stworzone dla wszystkich z myślą o dobrym samopoczuciu każdego dnia i w każdym wieku
• w proszku białkowym nie znajdziesz żadnych sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów
• łatwo je dodać do ciepłych lub zimnych posiłków i napojów
• zawiera łatwo przyswajalne białka oraz komplet dziewięciu niezbędnych aminokwasów, których organizm sam nie jest w stanie dostarczyć
Opakowanie: 450 gramów proszku białkowego na 45 dni suplementacji
Zalecane dawkowanie: 10 gramów (łyżka stołowa)
CENA: 194,50 złotych
Składniki
białko sojowe (81%), białko pszeniczne (10%), białko z grochu (7,5%), emulgator (lecytyna sojowa), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu)