Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Łóżko moKee Tipi

Łóżko moKee Tipi
24 czerwca 2021 Redakcja

moKee rośnie razem z Wami i przedstawia kolejną nowość dla dzieci w wieku szkolno-przedszkolnym! Projektanci mokee, po wielomiesięcznej pracy nad nowym projektem ponownie zaskakują. Poznajcie nowość – Łóżko moKee Tipi – idealne miejsce odpoczynku i snu dla starszaków, produkt będący połączeniem dziecięcej wyobraźni, wygody i bezpieczeństwa. 

Kształt Łóżeczka Midi i Junior Tipi przypominający kształtem namiot sprawia, że dzieci poczują  się w nim jak w bajkowej krainie – bezpiecznie i przytulnie. Stwórz z moKee miejsce do spania, przytulania i zabawy dla tych, którzy rosną i potrzebują nowego łóżeczka. 

Łóżko dostępne w dwóch rozmiarach Midi i Junior to ponadczasowy, skandynawski design i minimalistyczna bryła. Możliwość wyboru jednego z czterech dostępnych kolorów daje możliwość aranżacji przestrzeni w dziecięcym pokoju, w zgodzie z dotychczasową kolorystyką i stylem wnętrza. 

 Łóżko Tipi wyprodukowane przez stolarzy moKee to dopracowane detale i wysoka jakość. Majstersztyk z certyfikowanego drewna bukowego, wykończony bezpiecznymi i przetestowanymi farbami wodnymi

Więcej informacji:

Marta Szczepanik

marta@mokee.eu

https://pl.mokee.eu/