Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Propozycje na Dzień Nauczyciela od marki Nobilia

Propozycje na Dzień Nauczyciela od marki Nobilia
5 października 2022 Redakcja

Skład Praski Tuba Składowa II
Elegancki zestaw upominkowy zamknięty w pięknym pudełku, które po Dniu Nauczyciela może jeszcze długo służyć do przechowywania domowych skarbów. Takie prezenty, bogate w tradycyjne przysmaki znajdziemy w linii Skład Praski marki Nobilia. W apetycznym wnętrzu znalazł się agrest w czekoladzie, orzechy w karmelu i cynamonie, kubeczek pitnej czekolady i pianek oraz inne słodkości, które z pewnością podbiją serca Wychowawców.

Kuferek Choco Maya Grand Selection & Coffee
Ręcznie kaszerowany kuferek marki Nobilia, kryjący w sobie bogactwo kolonialnych produktów Choco Maya. Idealny dla każdego Nauczyciela, który uwielbia intensywne aromaty i słodkości. Jego wnętrze kryje przysmaki z całego świata – egzotycznie korzenne, kusząco kawowe oraz czekoladowe. W niezwykle eleganckim kuferku znajdują się: mini tabliczka Choco Maya, nadziewane pralinki czekoladowe, karmelki mocca, puszka mielonej kawy Arabica oraz tuba bakalii w czekoladzie. Kuferek można zamówić z personalizowanym karnetem z życzeniami.

 

Ćmielów Kuferek Oktawa
Propozycja, której nie mogło zabraknąć wśród prezentów dla ukochanych Nauczycieli. Ćmielów Kuferek Oktawa to doskonały prezent dla tych, którzy cenią klasę, elegancję i dobry smak. W jego wnętrzu znalazła się czarna herbata, słoiczek miodu, ciasteczka korzenne oraz mini tabliczki czekolady i pralinki. Wszystko dopełnia porcelanowa filiżanka ze spodeczkiem z fabryki w Ćmielowie. To zestaw, z którego z pewnością ucieszą się fani pysznej herbaty!