Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Pielęgnacja twarzy w stylu #cleanbeauty

Pielęgnacja twarzy w stylu #cleanbeauty
4 czerwca 2022 Redakcja

Bielenda Coconut Milk to prawdziwie minimalistyczna i świadoma pielęgnację w duchu #cleanbeauty. Kokosowa linia do pielęgnacji i oczyszczania twarzy wyznaje zasadę, że mniej znaczy więcej. Krem, serum, woda tonizująca i mus do mycia twarzy mają krótkie, transparentne składy, a ich formuły zawierają 99% składników pochodzenia naturalnego, w tym olej kokosowy i synbiotyk.

Linia Bielenda Coconut Milk ma w 100% wegańską formułę opartą na składnikach od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców. Jest bogata w mleczko kokosowe – kompozycję organicznego oleju kokosowego i wody kokosowej – oraz synbiotyk – połączenie probiotyku z prebiotykiem. Produkty tworzą na powierzchni skóry tzw. cocoon effect, czyli uczucie otulenia naskórka, nawilżenie jest utrzymywane i zamknięte w skórze na dłużej. Linia nie zawiera substancji, które mogłyby podrażnić skórę. Produkty zostały stworzone z myślą o środowisku – opakowania pochodzą z materiałów z recyklingu (i nadają się do recyklingu), a ich kartoniki posiadają certyfikat FSC. Kosmetyki są również #cruelyfree, co potwierdza organizacja PETA.

Bielenda Coconut Milk
Silnie nawilżający krem kokosowy
Cena ok. 26 zł (50 ml)

Silnie nawilżający krem kokosowy przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry. Produkt szybko się wchłania i otula skórę, tworzy na jej powierzchni tzw. cocoon effect. Krem zawiera krótki i transparenty skład, między innymi mleczko kokosowe (kompozycję w 100% organicznego oleju kokosowego i wody kokosowej), która posiada silne właściwości nawilżające i łagodzące. Bogaty jest również w synbiotyk (połączenie probiotyku z prebiotykiem), które zapewnia aktywizację i wsparcie mikrobiomu skóry oraz przywraca równowagę. Wegańska formuła zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego jest #skinfriendly, wolna od substancji podrażniających skórę. Produkt powstał w trosce o środowisko – jest zapakowany w kartonik z certyfikatem FSC, a słoiczek został wykonany w 30% ze stłuczki poprodukcyjnej – oraz z myślą o zwierzętach, posiada certyfikat PETA #cruelyfree.

 

Bielenda Coconut Milk
Silnie nawilżające serum kokosowe
Cena ok. 28 zł (30 ml)

Silnie nawilżające serum kokosowe przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry, to minimalistyczna i świadoma pielęgnacja w duchu #cleanbeauty. Posiada krótki, transparentny skład – mleczko kokosowe (połączenie w 100% organicznego oleju kokosowego i wody kokosowej) oraz synbiotyk (połączenie probiotyku z prebiotykiem). Serum otula skórę, pozwalając na optymalną przyswajalność składników aktywnych, tworząc na jej powierzchni tzw. cocoon effect. Wegańska formuła zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, jest #skinfriendly – nie zawiera substancji, które mogłyby podrażnić skórę lub być dla niej szkodliwe, #cruelyfree – potwierdza to certyfikat organizacji PETA i #ecofriendly – kartonik posiada certyfikat FSC, a buteleczka powstała w 30% ze stłuczki poprodukcyjnej.

 

Bielenda Coconut Milk
Tonizująca woda kokosowa
Cena ok. 18 zł (200 ml)

Tonizująca woda kokosowa przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry, zapewnia uczucie nawilżenia, odświeżenia i ukojenia. Woda nie wysusza skóry, przywraca odpowiedni poziom pH i tworzy na jej powierzchni tzw. cocoon effect. Produkt bazuje na dwóch składniach aktywnych – wodzie kokosowej o silnych właściwościach nawilżających i łagodzących oraz synbiotyku, który zapewnia aktywizację i wsparcie mikrobiomu skóry oraz przywraca jej równowagę. Wegańska formuła zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, jest #crueltyfree (co potwierdza organizacja PETA) oraz #ecofriendly.

 

Bielenda Coconut Milk
Kokosowy mus do mycia twarzy
Cena ok. 19 zł (135 g)

Kokosowy mus do mycia twarzy przeznaczony jest do codziennego oczyszczania każdego typu skóry. Produkt dokładnie oczyszcza skórę, nie wysusza, otula ją tworząc na jej powierzchni tzw. cocoon effect. Formuła zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, w tym nawilżające i łagodzące mleczko kokosowe oraz wspierający mikrobiom skóry synbiotyk. Mus jest #crueltyfree oraz #skinfriendly (nie zawiera substancji, które mogłyby szkodzić lub podrażniać skórę).