Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Nowe musy owocowe – Masza i Niedźwiedź!

Nowe musy owocowe – Masza i Niedźwiedź!
15 lipca 2021 Redakcja

Poznaj trzy nowości z napojami roślinnymi
Odkrywanie nowych smaków to dla dziecka niezwykła przygoda, a jeśli maluchowi towarzyszą w niej bohaterowie ulubionej bajki – frajda jest jeszcze większa. Teraz, z myślą o małych smakoszach, do lubianej przez dzieci linii BoboVita Masza i Niedźwiedź dołączają 3 zupełnie nowe smaki musów owocowych w poręcznych tubkach. Wypróbuj z maluchem połączenie jabłka, banana, ananasa i truskawki z pysznymi napojami roślinnymi!

Nowości BoboVita z bohaterami bajki Masza i Niedźwiedź to:

  • 3 wyjątkowe owocowe kompozycje z dodatkiem napojów roślinnych – kokosowego, migdałowego oraz owsianego – o składzie i konsystencji dopasowanej do potrzeb niemowląt już po 6. miesiącu życia.
  • Składniki odpowiedniej jakości zamknięte w tubkach z bohaterami kultowej bajki. To produkty, które zgodnie z przepisami prawa spełniają wyjątkowo restrykcyjne normy jakości, znacznie bardziej surowe niż produkty ogólnodostępne (przeznaczone dla dorosłych).
  • Nie zawierają dodatku cukru*, a zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi żywności dla niemowląt i małych dzieci, także konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.
  • 100 gramów pysznego musu w dużym, ale poręcznym i dopasowanym do małej rączki opakowaniu. Świetnie sprawdzą się zarówno w domu, jak i podczas spacerów czy dłuższych wycieczek.
Opakowanie 100 g, cena rekomendowana: ok. 3,99 zł
* Zawierają naturalnie występujące cukry.
Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.
Więcej informacji o nowościach BoboVita można znaleźć na www.bobovita.pl.