Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

Naturalne kosmetyki na koniec lata!

Naturalne kosmetyki na koniec lata!
31 sierpnia 2022 Redakcja

Zapachem naturalnych świec i kosmetyków będą kusiły swoich gości Ekotyki – targi kosmetyków naturalnych, które 3 i 4 września wracają do zabytkowej hali Starej Zajezdni.

Dzień robi się coraz krótszy, i, choć mamy nadal pełnię lata, jesień nieuchronnie czeka na horyzoncie, a wraz z nią chłodne wieczory i długie godziny spędzane w domu. Czemu nasz dom nie miałby pięknie pachnieć?

Organizatorzy Ekotyków zapraszają na zamknięcie sezonu wakacyjnego – razem z wystawcami z całej Polski zachęcają do zaopatrzenia się w naturalne kosmetyki, akcesoria do pielęgnacji oraz świece z wosku sojowego. Nie zabraknie kosmetyków dla dzieci i czworonożnych domowników. Będzie można przetestować produkty, skorzystać z wyjątkowych promocji, odebrać gratisy do zakupów i poznać trendy w kosmetologii.

Jesień i zima to czas, gdy na naszą uwagę zasługuje nie tylko skóra na twarzy.
W specjalnej Krainie Świadomej Pielęgnacji Włosów, stworzonej przez markę Hairy Tale Cosmetics dostępne będą bezpłatne badania trychologiczne, pomoc ekspertek w doborze kosmetyków, mikrobiolog, który opowie o produktach marki i oczywiście specjalne promocje! Na miejscu spotkacie Agnieszkę Niedziałek, znaną jako @napieknewlosy 🙂

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Targi odbędą się 3 i 4 września w godzinach 11:00-18:00 w Starej Zajezdni na krakowskim Kazimierzu.

Śledźcie social media Organizatora:
https://instagram.com/ekotyki
https://www.facebook.com/events/380520924178330